הדרכה להתקנה ולשימוש
ב'מפרשי האוצר'

מפרשי האוצר

פרקי הדרכה - עברית

מפרשי האוצר

פרקי הדרכה - אנגלית

הוראות
התקנה ועדכון

לגירסת הדיסק-קשיח

הדרכה להתקנה ולשימוש ב'מפרשי האוצר'

מפרשי האוצר

פרקי הדרכה
עברית

מפרשי האוצר

פרקי הדרכה
אנגלית

הדרכה להתקנה ולשימוש ב'מפרשי האוצר'

מפרשי האוצר

פרקי הדרכה
עברית

מפרשי האוצר

פרקי הדרכה
אנגלית

הדרכות וידאו

הכרות עם ה'מפרשי האוצר' ואפשרויותיה, וטיפים מתקדמים לשימוש בתוכנה

שאלות ותשובות נפוצות

כן: על ידי חיבור הדיסק שלכם למחשב שיש לו גישה לאינטרנט, שם תתבצע ההורדה והפעלת התוכנה. לאחר הפעלת התוכנה במחשב זה, ניתן לסגור את התוכנה, להוציא את הדיסק ולחבר אותו למחשב הרגיל שלכם. לאחר חיבור הדיסק למחשב שלכם, פתחו את הדיסק במחשב, בדיסק מופיעה תיקייה בשם mefotzar, בתוכה מופיע קובץ בשם mefotzar עם סמל כזה: סמל כזה

כן. התוכנה תפעל כהלכה, אבל ללא גישה לספרים שהתווספו בגירסאות העדכניות יותר של ‘אוצר החכמה’.

לעת עתה תוכנת ‘מפרשי האוצר’ פועלת רק ללקוחות תוכנת ‘אוצר החכמה’. בהמשך נשווק בעז”ה את התוכנה גם לאלו שאין ברשותם את תוכנת ‘אוצר החכמה’. עקבו אחר הפרסומות.

התוכנה פועלת במערכת ההפעלה של Windows 7, Windows 8 ו-Windows 10. אלו שברשותם מערכות הפעלה אחרות, מוזמנים לפנות לתמיכה הטכנית של המשרד לבירור אפשרות ודרך ההפעלה של התוכנה במחשב שלהם (טל’: 02-5866078 שלוחה 4).

ניתן לרכוש מנוי לתקופה של החל מחודש ועד 24 חודשים, במחיר של 110 ש”ח לחודש. את הרכישה ניתן לבצע בחנות המקוונת של אוצר החכמה 

כדאי לבדוק שיש מספיק נפח זיכרון בדיסק של אוצר החכמה שלכם. התוכנה תופסת קצת יותר מג’יגה זיכרון. בנוסף, מומלץ לחבר את הדיסק ישירות למחשב, ולא דרך מפצלים ומאריכים, וכן רצוי לבדוק שהמעביר usb שברשותכם הוא תקין ובמצב טוב. חיבור של הדיסק למחשב באופן לא חלק יכול לגרום לאיבוד החיבור, וממילא לשיבוש והפסקת ההתקנה. ניתן לפנות גם לתמיכה הטכנית שלנו (טל’: 02-5866078 שלוחה 4), לסיוע בתקלה.

1.

בחלקו השמאלי של המסך
מוצג דף הגמרא המבוקש,
בו ניתן ללחוץ ולבחור בכל
קטע וקטע בגמרא,
רש”י או תוס’.